موسسه خیریه توانبخشی همدم فتح المبین

کالا رسانخدمات حمل سریع

زمینه های تخصص
  • این شرکت با تمرکز بر خدمات درب به درب خود هم‌اکنون ضمن راه‌اندازی سریع‌ترین سیستم پستی به بیش از ۱۰۰ شهر  از گسترده ترین شبکه حمل و نقل نیز برخوردار می‌باشد و بگونه‌ای این امکان را فراهم نموده که کار جابجایی و توزیع مرسولات بصورت ارسال زمینی و ارسال هوایی در بیشتر از ۸۰% شهرهای کشور را در بازه زمانی ۲۴ ساعته به انجام برساند، این در حالی است که به خاطر نوع فرایند این شرکت در زمینه بسته‌بندی و بارگیری مرسولات احتمال آسیب رسیدن به محموله‌ پستی به حداقل رسیده است.

درباره شرکت:

این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با برند کالارسان و با رویکرد انجام خدمات حمل و نقل سریع، مطمئن و ارزان در حوزه جابجایی خرده‌بار شهری آغاز نموده است؛ و با بهره‌گیری موثر از شبکه‌ی قدرتمند خود در خدمات حمل بار درون‌شهری و برون‌شهری و ارائه‌ی خدمات تخصصی و مکانیزه و تجربیات سالیان در امر اتوماسیون حمل و نقل خرده‌بار در جایگاهی بالا قرارگیرد و توانسته با استفاده از دانش روز و بالابردن کیفیت خدمات همواره پیشگام باشد. پرسنل حرفه‌ای و مجرب کالارسان پیشتاز همواره در تلاشند خدمات به‌روز و کم‌نظیری را مطابق با نیاز مشتریان و رضایت ایشان ارائه نمایند.

این شرکت با تمرکز بر خدمات درب به درب خود هم‌اکنون ضمن راه‌اندازی سریع‌ترین سیستم پستی به بیش از ۱۰۰ شهر  از گسترده ترین شبکه حمل و نقل نیز برخوردار می‌باشد و بگونه‌ای این امکان را فراهم نموده که کار جابجایی و توزیع مرسولات بصورت ارسال زمینی و ارسال هوایی در بیشتر از ۸۰% شهرهای کشور را در بازه زمانی ۲۴ ساعته به انجام برساند، این در حالی است که به خاطر نوع فرایند این شرکت در زمینه بسته‌بندی و بارگیری مرسولات احتمال آسیب رسیدن به محموله‌ پستی به حداقل رسیده است. در این راستا امکان جمع‌آوری و توزیع‌کالا در سطح شهر تهران و کلیه نمایندگیهای شهرستانها توسط کامیون، کامیونت، خاور، نیسان، وانت، موتور سیکلت و….. موجود می‌باشد که باعث تسریع در این عملیات خواهد شد.

شرکت کالارسان پیشتاز با بیش از ۷۰ نماینده فعال در سراسر کشور عملیات ارسال به صورت درب به درب را انجام می‌دهند، و خدماتی نظیر C.O.D  (پرداخت قیمت کالا در محل) و دریافت رسیدهای مختلف و بازگرداندن آن به شهر مبداء همچنین دریافت و انجام سفارشات از هر شهری به هر شهر دیگری را نیز با تعرفه مرکزی این شرکت بخوبی و سهولت به  انجام می‌رسانند، ضمن اینکه در اکثر شهرهای کشور به غیر از شهرهای دارای نمایندگی(حتی شهرهای کوچک و با جمعیت کم) امکان ارسال مرسولات به صورت کارگو (ارسال درون_شهری برون_شهری به انبار) وجود دارد و بنا به خواسته مشتری با صرف هزینه مختصر (علاوه بر تعرفه موجود) امکان ارسال درب به درب نیز فراهم میگردد.

در حال حاضر شرکت پیک کالارسان پیشتاز علاوه بر عضویت در انجمن شرکتهای حمل و نقل درون شهری تهران عضویت به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره انجمن فوق را نیز دارا میباشد.

کالارسان

  • تهران - سهروردی شمالی، خیابان کوشش، پلاک ۳۵، واحد ۶
    www.kalaresanco.ir
  • ۰۲۱۵۷۸۹۸۰۰۰