موسسه خیریه توانبخشی همدم فتح المبین

تک عصاره

زمینه های تخصص
  • استخراج مواد مؤثره ای که عامل عطر و طعم در گیاهان هستند و به عنوان چاشنی در سبد مصرف روزانه قرار دارند.
  • استخراج مواد مؤثره ای که دارای خواص دارویی در گیاه می باشند و فرآوری آنها باعث ایجاد محصولاتی با کاربری خوراکی ، دارویی ، آرایشی و بهداشتی می شود.
افتخارات
  • توجیه اقتصادی مناسب این محصولات در مقایسه با مصرف پایه گیاهی قابل توجه می باشد.
  • بدلیل انتقال مواد مؤثره مورد نظر از فاز جامد گیاهی به فاز سیال، امکان کنترل آلودگی فراهم شده و در نتیجه کالایی عاری از هر گونه مشکل میکروبی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.
  • قابلیت توزیع یکنواخت این فراورده ها در محصول نهایی عاملی در جهت یکنواختی طعم آن خواهد بود.
  • مدت زمان ماندگاری اسانس و عصاره در مقایسه با پایه گیاهی طولانی تر می باشد و …

درباره شرکت:

واحد های تولید کننده مواد غذائی در سرتاسر دنیا بخوبی می دانند که مزه/flavor،عطر/aroma وبافت محصول/texture متفقا برای خوش آیند نمودن و جذب یک ماده غذائی عمل می کنند و تنها نشانه های بیاد ماندنی از محصول مصرف شده می باشند که تا مدتها در خاطره و یاد مصرف کننده مانده و مشوق و محرکی قوی برای استفاده مجدد آن محصول خواهند بود.
این تفکر موسسان تک عصاره بود که در یکم بهمن سال هزار و سیصد و هشتاد شکل قانونی به خود گرفت.
دریافت مجوز تأسیس در زمینه تولیدو فرآوری فراورده های گیاهی از وزارت صنایع ومعادن اولین اقدام اجرایی ساختار تک عصاره بود.
پس از تهیه امکانات اولیه جهت تولید و اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن موفق به اخذ سایر مجوزهای لازم ازجمله پروانه ساخت برای محصولات مختلف ازوزارت بهداشت ودرمان گردیدیم وعملآ ورسمآ پا در عرصه تولید کشور نهادیم.
به لحاظ ماهیت ظریف و حساس یک طعم دهنده طبیعی لزوم شکل گیری هسته اولیه واحد ( R&D ) کاملآ احساس می شد. بنابراین به دنبال اخذ گواهینامه تحقیق و توسعه از وزارت صنایع و معادن اقدام به آماده سازی ساختمان (R&D) تک عصاره در شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولو‌ژی شمال شرق کشور نمودیم.
مقدمات احداث ساختمانی با ۴۷۰ متر مربع زیربنا ، مجهز به واحد مستقل پایلوت پلنت با بهره گیری از امکانات و تجهیزات شهرک فناوری آغاز گردید.
انطباق برنامه ها و دستاوردهای واحد R&D با واحد کنترل کیفیت و تبعیت واحد تولید از نتیجه این دو واحد اضلاع مثلث یک تولید خوب را شکل می دهند.
مدیران و پرسنل تک عصاره با نگرش به پیشرفت این شرکت دست همکاری به تولید کنندگان صنعت غذای کشور می دهند و با تماسهای مکرر و پیگیریهای منظم و ارائه خدمات و تعهدات درزمان مورد نظر به خواسته های مشتری احترام گذاشته و تمام تلاش خود را در راستای حفظ این خط مشی و نهایتآ ایجاد محیطی مورد رضایت طرفین و آمیخته با اعتماد و صمیمیت معطوف می نماید.

 

تک عصاره

  • مشهد- شهرک صنعتی توس
    www.takossareh.com
  • ۰۵۱۳۵۴۲۴۸۱۶